Zen Coaching - sesje indywidualne

ZA CZYM TĘSKNISZ?  CZEGO PRAGNIESZ?

Dokąd tak pędzisz? Za czym? Co i komu chcesz udowodnić? Zgubiłaś gdzieś siebie po drodze codziennych obowiązków? Gdzie Twoja miłość, radość, kobiecość, marzenia? Kim jesteś naprawdę?

Masz już wszystko zbudowane, który to już raz w życiu? Piękny dom, kariera, rodzina, stabilizacja .Codzienne życie, praca, awans, zakupy,imprezy u znajomych, wakacje, wieczny brak czasu, zmęczenie, gdzie w tym wszystkim Ty?

Albo coś się skończyło i nie wiesz, co będzie dalej, boisz się i martwisz?

Zatrzymaj się tu i teraz, zamknij oczy, weź głęboki oddech, poczuj jak tlen przepływa przez Twoje ciało, posłuchaj swojej duszy w ciszy. Za czym tęsknisz? Czego pragniesz? O czym marzy Twoje serce, gdzie się wyrywa? Co go boli, smuci, co cieszy?

Poczuj swoje ciało, co Ci chce powiedzieć, gdzie zaprowadzić? Jakie pragnienia są w nim ukryte? Dotknij swojej Esencji, odkryj ile piękna i mocy masz w sobie. Zanurz się w byciu…

Jak Zen coaching zmienił mnie i moje życie?

Definitywnie, w całości, zupełnie się tego nie spodziewałam. Myślałam – kolejne ciekawe szkolenie, pomoże mi w pracy, które nagle okazało się sposobem życia.W miarę pogłębiania praktyki, świat wokół zaczął się zmieniać. Teraz żyję zupełnie inaczej, nie tak, że kiedyś źle, a teraz dobrze. Postrzegam świat z pozycji miłości i akceptacji, widzę codzienne piękno wokół mnie, jestem uważna na drugiego człowieka, żyję i podejmuje decyzje prywatne i zawodowe w zgodzie z tym kim jestem, czego naprawdę pragnie moje serce i moja dusza. Daje mi to wolność, szacunek i miłość do siebie. Czasem jest ciężko, ale prowadzi mnie to  do mojej zgody, prawdy, akceptacji. Już nie walczę, nie udowadniam, po prostu jestem tu i teraz, uważna i otwarta na każdy dzień, chwilę.

Zen coaching otworzył mi świat zupełnie nowych możliwości realizacji siebie, także zawodowo.Otworzył na miłość, radość, szczęście i odnalezienie swojego miejsca w życiu.Pełną akceptację siebie taką jaka jestem.Czuję spokój, , radość, miłość, odwagę, czasem smutek, czasem szczęście, wolność bycia sobą.

Już się nie boję, nie zamartwiam co będzie , ufam i po prostu żyję. Życie jest piękne w swojej różnorodności i zmianie.

Czy jesteś gotowa na to, by wyruszyć w podróży w głąb siebie?

czym jest zen coaching?

Zen

jest obecnością, świadomością, uważnością, zrelaksowaną czujnością, prawdziwą naturą, życiem głęboko połączonym z jego esencją taką, jaka się odsłania i manifestuje z chwili na chwilę w zaskakujący i kreatywny sposób

Coaching

jest sztuką wspierania  w odkrywaniu własnych, wewnętrznych zasobów i odpowiedzi na własne pytania. Dzieje się to głównie poprzez głęboką, pełną szacunku umiejętność słuchania oraz zadawania ważnych pytań

Zen coaching jest drogą do świadomego, kreatywnego życia. Daje dostęp do prostych, bardzo mocnych wglądów i narzędzi do wspierania siebie i innych w powracaniu do naszej prawdziwej natury i życiu w zgodzie z nią.

Zen coaching wspiera uznanie naszej wrodzonej siły, spokoju i pełni. Pomaga zobaczyć, objąć i przetransformować depresję, wstyd, poczucie winy, strach, samotność, brak poczucia wartości i inne trudne emocje.

Pomaga nam pełniej wyrazić naszą indywidualność w codziennym życiu. Sprzyja poczuciu, że życie jest przygodą, ciekawością i odkrywaniem. Wspiera głębsze, bardziej autentyczne i pełne miłości życie.

Zen coaching pomaga stanąć twarzą w twarz z bólem i trudnościami i odkryć ukryty  w nich skarb. Gdy mówimy tak naszemu doświadczeniu, takim, jakie ono jest w chwili obecnej, kładziemy kres zmaganiom i odkrywamy głębsze źródło wewnętrznego spokoju, obecności i mądrości. Głównym celem Zen Coachingu jest wspieranie nas w rozpoznaniu naszej prawdziwej natury jako świadomości wraz ze wszystkimi istotnymi jakościami tej świadomości takimi jak wolność, miłość, siła, kreatywność, radość, spokój, szczęście, życie w zgodzie ze sobą.

SESJE ZEN COACHINGU:

Cel Zen Coachingu jest osiągalny tu i teraz, w tym momencie, poprzez  zauważenie, pozwolenie i pełne doświadczenie tego, co przeżywamy w tej chwili. Nie ma potrzeby, aby czekać, nie ma potrzeby, aby szukać spełnienia w przyszłości. Spełnienie, łatwość i mądrość są esencją wszystkiego, co stanowi nasze doświadczenie tu i teraz.

Korzystając  z coachingu, otrzymujesz uwagę partnera, który słucha zapewniając całkowitą poufność i który jest w pełni zaangażowany we wspieranie Twojego rozwoju, Twoich celów i Twoich marzeń. Coach oferuje pełną akceptację, szacunek i zainteresowanie  oraz zadaje pytania prowokujące do doświadczenia wglądu, a czasami stawia wyzwania, jeśli tego właśnie potrzebujesz.

Podaruj sobie ten dar wnikliwego wsparcia, aby przynieść korzyści sobie  samemu i wszystkim swoim relacjom.