Warsztaty - "Jesteś piękna taka, jaka jesteś"

Kochane Moje!

Piszę ten list do Was, ale też do siebie. Zawsze jest bardzo trudno zacząć, mnóstwo lęków, obaw, zwątpienia blokują przed podjęciem pierwszego kroku. Akademię Szczęśliwych Kobiet założyłam 6 lat temu, w bardzo trudnym momencie mojego życia. Byłam przerażona, świat mi się zawalił, stanęłam przed konfrontacją z samą sobą – kim jestem, jaki mam cel, czego pragnę? Towarzyszył temu ogromny strach, czy dam sobie radę? Czy moje życie będzie miało jeszcze sens? Czy poczuję się jeszcze piękną i wartościową kobietą? Kochaną?

Bardzo chciałam być szczęśliwą kobietą i zaczęłam się zastanawiać, jaka jest ta szczęśliwa kobieta?

To napisałam 6 lat temu, jako misję Akademii: Jak brzmi moja definicja szczęśliwej kobiety?

“Szczęśliwa Kobieta to kobieta ze świadomością swojej mocy sprawczej, jasno wytyczonymi celami życiowymi, żyjąca w harmonii i akceptacji wewnętrznej, silnym poczuciu swojej wartości, realizująca swoje marzenia i pasje, żyjąca zgodnie ze swoimi wartościami, otwarta i uważna na innych ludzi, stale się rozwijająca, czerpiąca mądrość ze wszystkiego, co przynosi jej życie, umiejąca się podnosić i iść dalej, żyjąca tu i teraz, wrażliwość jest jej siłą, kochająca siebie, dzieląca się dobrą energią i szczęściem z innymi kobietami.  Mająca swój styl i klasę zgodny z jej wnętrzem i osobowością – dumnie idąca przez życie, będąca inspiracją i motywacją dla mężczyzny.”

Zastanawiałaś się, jaka jest Twoja definicja?

Bo kobiecość rodzi się w głowie…..

Po okresie „żałoby„ zaczęłam krok po kroku budować siebie, otwierać się na ludzi. Ogromna i długotrwała praca nad sobą, ciągłe szukanie i próbowanie, pytania i wątpliwości, trudna, ale też wspaniała droga, która mnie na nowo zbudowała, aż dotarłam do dzisiaj. Jestem wdzięczna i kłaniam się, dziękuję życiu, Bogu za wszystkie doświadczenia.
Dziś dużo bym nie zmieniła w tej definicji, ale już wiem, że najpierw trzeba siebie zbudować w środku, znaleźć w sobie wszystko co najpiękniejsze, swoje pasje, marzenia, sens i cel życia i dopiero wtedy przełożyć to na wygląd zewnętrzny.

Odkryć: Kim jestem? Czego pragnę, za czym tęsknię? Po co żyję?

Być sobą – spójną i całą.

Tylko wtedy wygląd zewnętrzny daje siłę, piękno, blask i emanuje kobiecością.

Znam tysiąc sztuczek, sposobów, zasad – co zrobić, żeby wyglądać jak milion dolarów. Mogę stworzyć idealny wizerunek każdej kobiety, ale teraz już wiem, że jak nie będzie w zgodzie z tym, kim się naprawdę jest, to będzie to efekt krótkotrwały.

Teraz ufam, że życie to ciągła zmiana, to jest w nim najpiękniejsze. Moje życie zatoczyło koło, zamknął się jeden etap, zbudowałam siebie i teraz już jest ten moment, w którym mogę się dzielić moją wiedzą i doświadczeniem z Wami, wiem, bo sama przez to przeszłam.
Chcę pomóc Wam odkryć wszystko co najpiękniejsze w Was i na tym zbudować Wasz wizerunek zewnętrzny. Chcę się podzielić  tym co mnie zbudowało w życiu , swoją wiedzą, doświadczeniem,radością i miłością,czerpaniem garściami z życia tu i teraz. Zapraszam Was, żebyśmy przeszły razem – krok po kroku – przez mój autorski program.

Tak powstały warsztaty w duchu Zen coachingu

– „Jesteś piękna taka, jaka jesteś…”

Co się zmieni w Twoim życiu po warsztatach?

Dla kogo są te warsztaty?

Dla wszystkich kobiet, które pragną  odszukać siebie i swoją kobiecość, w zgodzie z własną intuicją, sercem, bogactwem, które noszą w sobie. Które chcą, aby ich wygląd zewnętrzny pokazywał to, kim naprawdę są. Być szczęśliwą, spełnioną, prawdziwą, piękną, zmysłową i kobiecą. Czerpać garściami i żyć! Tu i teraz!

Tworzyć prawdziwe i głębokie relacje, oparte na prawdzie i miłości.

Jak i kiedy?

Kurs trwa 2,5 miesiąca, obejmuje 10 spotkań, każde spotkanie odbywa się  raz w tygodniu po 3 godziny, w godzinach 18.30 – 21.30 , pomiędzy spotkaniami praca samodzielna w domu, kursantki mają dostęp do materiałów, kosmetyków (Givenchy), kręgów kobiet – słuchania zen coachingowego, jednej indywidualnej godzinnej konsultacji zen coachingu on line.

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w warsztatach lub konsultacjach indywidualnych wyślij zapytanie tutaj – dostaniesz pełną ofertę z programem i cenami.

Terminy rozpoczęcia warsztatów na bieżąco ogłaszane są na FB Akademia Szczęśliwych Kobiet.

Czy jesteś gotowa na to, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą?