Misja Akademii Szczęśliwych Kobiet

Witajcie w Akademii Szczęśliwych Kobiet!

W Akademii nauczycie się, jak być szczęśliwą, spełnioną, prawdziwą, piękną i zmysłową kobietą. Wiem, że całe bogactwo  mamy w sobie, nie trzeba nigdzie szukać, zmieniać, tylko czerpać garściami i zacząć żyć ! Tu i teraz.

Uczę jak to dostrzec, uwierzyć i pokazać światu i sobie.

Nauczycie się, jak żyć w szczęściu, miłości, w zgodzie ze sobą. Jak czerpać radość z każdego dnia, widzieć piękno w sobie i naokoło siebie, w ludziach. Robić, to co się kocha, spełniać marzenia. Czuć wdzięczność do świata i życia, czerpać z niego garściami, kochać i być kochanym, całym sercem!

Poczujecie i odkryjecie swoją kobiecość, zmysłowość,  piękno na nowo, kim jesteście, za czym tęsknicie i na podstawie tego stworzycie swój wygląd zewnętrzny (makijaż, ubrania, styl, fryzura)  żeby nie był już kolejną maską włożoną na potrzeby świata, ukrycia strachu i obaw przed pokazaniem siebie. Będzie wypływał z wnętrza, serca, duszy, tego kim jesteś. Będzie naturalny, prawdziwy, zmysłowy, a nie sztuczny i wykreowany!

Nauczę Was akceptacji, zaufania do życia, żeby się nie bać, zamartwiać, co będzie jutro. Jak w trudnych doświadczeniach, które niesie życie dostrzegać  obietnicę nowego jutra, czerpać naukę, nadzieję, początek nowego, a nie koniec.

Nauczycie się jak się zatrzymać , być uważną na siebie, swoje potrzeby, pragnienia,uczucia i tęsknoty ,posłuchać siebie i zacząć podejmować decyzje z serca,z najgłębszej części Ciebie, do której boisz się dotrzeć i ją wysłuchać.Tam jest prawda.

Wziąć życie w swoje ręce i się nim cieszyć, bawić.Żyć w akceptacji, spokoju, w zgodzie ze swoim sercem, duszą i ciałem, wtedy już nigdy nie zrobimy nic wbrew sobie. To jest ogromna wolność! Być szczęśliwą i spełnioną  kobietą!

Sama przeszłam tą długą drogę, żeby być tu i teraz i móc dzielić się wszystkim z Wami. To po prostu działa!

Z całego serca zapraszam i czekam na Ciebie!

dołącz do akademii szczęśliwych kobiet!

Napisz, dlaczego chcesz wstąpić do Akademii.

Co jest dla Ciebie najważniejsze właśnie teraz?

Czego potrzebujesz, czego pragniesz, o czym marzysz?