Kim Jestem?

Jestem przestrzenią, wolnością, spokojem, siedzę nad morzem, na plaży, nie ma horyzontu, kocham.

Wszystko jest tak jak trzeba, płynie, tu i teraz. Jestem szczęśliwa…

Odkrywam, to co masz w sobie – kobiecość, zmysłowość, delikatność i siłę, miłość, radość, ciepło.

Życie to ciągła zmiana, niech się dzieje w zgodzie z Tobą.

Chcę, żeby każda kobieta, która do mnie przychodzi, tak jak ja, uwolniła się ze swojego wizerunku narzuconego przez świat, wychowanie, wzorce. Zrzuciła ciężar przekonań, kompleksów, strachu przed oceną innych i w tej wolności odkryła siebie na nowo, z pełną akceptacją tego, jaka jest piękna i bogata – taka jaka jest.

Jestem specjalistą od niszczenia wizerunku, strachu przed oceną, kompleksów, oczekiwań jak mam wyglądać, kim być i budowania siebie na nowo, w zgodzie z tym, kim naprawdę jestem.

Ty jesteś swoim najpiękniejszym wizerunkiem.

Zawsze dopasowywałam siebie i swój wygląd do oczekiwań innych, narzuconych wzorców, tego co inni uważają za piękne. Bałam się pokazać samą siebie, taką jaka jestem.

Z racji wykonywanego zawodu czułam się zobowiązana, że muszę wyglądać perfekcyjnie, kameleon, który nie wiedział, kim tak naprawdę jest.

Z biegiem lat i doświadczeń życiowych, warsztatów rozwojowych, szkół, spotkanych wspaniałych nauczycieli, zaczęłam czuć coraz większy dystans do siebie, mniej krytycyzmu i akceptację tego jaka jestem. Nauczyłam się żyć tu i teraz, w prawdzie ze sobą. Na początku był wielki strach.

Dało mi to ogromną wolność i odkrycie, że „jestem piękna, taka jaka jestem”.

Chcę to pokazać innym kobietom, żeby to poczuły i doświadczyły, jaką to daje siłę i wolność.

Nic nie trzeba kreować, wszystko mamy w sobie.

Obieram kobiety jak cebulki z kolejnych warstw zahamowań, kompleksów, krytycyzmu, subiektywnej oceny i na samym końcu odkrywam to, co jest najpiękniejsze i wydobywam to na zewnątrz.

Jako charakteryzator i stylistka upiększałam gwiazdy, polityków, aktorów, ale największą radość sprawia mi praca z kobietami takimi jak ja, poznawanie ich historii, smutków, radości tego, kim naprawdę są. Po wielu latach mogę powiedzieć, że każda kobieta jest piękna, mądra, silna, choć często o tym nie wie.

Nadal czuję się zadbana, piękna , kobieca, ale nie muszę już kryć się za nie moimi maskami.

Jestem sobą, jest mi wygodnie, dobrze, ubrania płyną z moim ciałem, noszę to co lubię, znam siebie, swoje potrzeby i je zaspokajam, słucham swojego serca i duszy, dopiero potem innych.

Styl – jest Twój, indywidualny, pokazuje na zewnątrz to kim jesteś.

Odkąd mam zgodę na siebie pełną akceptację, moje życie też się zmieniło. Robię to, co kocham, wokół mnie są ludzie z którymi chcę być, trudności przyjmuję z akceptacją i dystansem, zgodą.

Wiem, że zawsze sobie poradzę!

Teraz mam ochotę ubierać się bardzo kobieco, ale w zgodzie z moją kobiecością – delikatnie, romantycznie, zmysłowo. Wróciłam do butów na obcasie. Kupiłam sobie ładną bieliznę i perfumy. Chcę dbać o swoją kobiecość.

Wreszcie mi z nią dobrze!

Zapraszam Cię z całego Serca

KATARZYNA GRUK – Certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, trener, mentor, charakteryzator, stylistka, producentka sesji zdjęciowych, artysta plastyk.

Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet,  współwłaścicielka firmy Twoja Sesja www.twojasesja.com – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą.

Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Akademii Marki z Klasą , Treningu Zen Coachingu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi. Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych. Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.