"Jesteś piękna taka, jaka jesteś"

Jak się czujesz ze swoją kobiecością, ciałem, ze swoim wyglądem?

Może jesteś zmęczona, masz dość, nie lubisz siebie i swojego ciała,ciągle się krytykujesz, osądzasz, porównujesz ?Potrzebujesz zmiany w życiu i brak Ci motywacji?

Jeśli czujesz, że nadeszła w Twoim życiu pora na rewolucję, zacznij od siebie!

To najskuteczniejszy krok.

Zapraszam Cię z serca, do mojego autorskiego programu w duchu Zen coachingu. Zbudowałam go w oparciu o swoje życie, doświadczenia i wiedzę praktyczną, zdobytą w czasie wieloletniej pracy z kobietami.

Na warsztatach  “Jesteś piękna taka, jaka jesteś“ przeprowadzisz rewolucję w głowie, szafie, makijażu, wyglądzie. Odkryjesz swoją zmysłowość, kobiecość, odszukasz swoje prawdziwe ja i dopiero na tym zbudujesz swój wygląd zewnętrzny, który nie będzie kolejną udawaną maską, tylko będzie spójny z Tobą, naturalny i zmysłowy, kobiecy. Zobaczysz, że nie trzeba daleko szukać – całe piękno masz w sobie.

fot. Joanna Pawlikowska Photography

Metamorfoza była wspaniałą przygodą, pomogła mi uwierzyć i pokochać siebie. Dała silnego kopa do nowych zmian w życiu. Dziękuję! Czuję się bosko!

– Veronica Mincberg

10 głębokich  spotkań, w czasie których odszukasz, poczujesz i zobaczysz swoje

PIĘKNO – ZMYSŁOWOŚĆ – KOBIECOŚĆ – SZCZĘŚCIE – MIŁOŚĆ – WOLNOŚĆ

Co się zmieni po warsztatach “Jesteś piękna taka, jaka jesteś“?

fot. Tatiana Pałucka Photography

„Uwielbiam swoją pracę, realizuję ciekawe i trudne projekty, poszukując ekspertów i talenty managerskie na całym świecie. Ta Metamorfoza to dla mnie zobaczenie siebie z nowej perspektywy, dystansu, możliwość skupienia się na sobie, to skupienie wprowadziło długotrwałą zmianę w moim myśleniu i postrzeganiu siebie. Niesamowite!“ 

– Agnieszka Orlikowska – head hunter w międzynarodowej firmie

Korzyści z uczestnictwa w warsztatach:

Program – czego się nauczysz?

KROK PIERWSZY

Koło życia kobiety

“ Wiem, kim jestem i jestem z tego dumna.“

Stań i zatrzymaj się w ciszy, za czym tęskni Twoje serce?

Koło życia kobiety – szukasz swoich jakości, najważniejszych esencji  zagubionych w życiu, jakie są twoje indywidualne role jako kobiety, potęga intuicji, zaufanie do siebie odwaga bycia sobą – jak się wyraża w Twoim życiu? Jaka byłam, jaka  jestem teraz?

KROK DRUGI

Mapa mojej kobiecości

“Jestem wypełniona mądrością, radością, mocą, miłością.“

Czym jest moja  kobiecość i zmysłowość – szukamy, przyglądamy się oczami innych kobiet. Jaka jest moja kobiecość, jak się objawia, za czym tęskni, czego pragnie? Stworzymy mapę naszej kobiecości, skrojoną na naszą miarę, indywidualną, niepowtarzalną,prawdziwą

KROK TRZECI

Ciało – świątynia czy więzienie?

“Kocham, szanuję i w pełni akceptuję moje ciało takim, jakie jest.” 

Ciało, świątynia naszej kobiecości. Co nam chce powiedzieć nasze ciało, jakie piękno kryje w sobie,jakie pragnienia i zmysły ukrywa?

Praca ze zmianą przekonań – osąd, porównywanie, krytyka – przyglądamy się, co jest naszą prawdą, a co nie naszą.

KROK CZWARTY

Artysta we mnie

“ Czuję wewnętrzną radość i pasję życia!”

Marzenia, pasje, misja

Gdzie jestem teraz? Gdzie chcę być za 5 lat? Jakie ma być moje życie? Jak siebie widzę w prawdzie? Zdejmujemy maski i szukamy piękna w sobie, twórczej mocy, boskiego pierwiastka w każdym z nas. Jaka jest Twoja droga artysty?

KROK PIĄTY

Zagubiona kobiecość

“Do swojego życia przyciągam to, co najlepsze.”

Relacje, związki – jak miłość przejawia się w Twoim życiu?

Jaka jest Twoja najważniejsza relacja w życiu – z samą sobą? Jaka jest Twoja wewnętrzna dziewczynka? Kim jesteś w związku, jaką grasz rolę? Porzuconej  księżniczki czy może wyniosłej królowej, której nikt nie ukochał? Mit życia – praca ze snami

KROK SZÓSTY

Kto mieszka w Twojej szafie?

“Jestem dla siebie dobra, troszczę się o siebie w mądry sposób.”

Ty , koleżanka, twoja mama, a może teściowa?

Analiza kolorystyczna jako baza w budowaniu wizerunku,określenie typu urody każdej uczestniczki, dopasowanie kolorystyki ubrań i makijażu do typu urody,dobór kolorystyki i fryzury do kształtu twarzy i typu urody, indywidualne propozycje, określenie twojej sylwetki, odkrywanie najmocniejszych stron, świadomość swojego stylu zgodnego z osobowością, tworzenie mapy swojego stylu, przegląd szafy w duchu “slow fashion”.

KROK SIÓDMY

Praktyka i zmysłowość

“Kocham moje życie, a ono kocha mnie.“

Wymiana ubrań, stylizacje, w czym się czuję najpiękniejsza, co jest moje, różne twarze naszej kobiecości – jak je podkreślać ubraniami, nastrój i ubranie, zmysłowa bielizna otulająca i podkreślająca naszą kobiecość – spotkanie z gościem, ekspertem od doboru bielizny Anną Zawadą wprowadzi nas w świat luksusu.

KROK ÓSMY

Nauka makijażu

“Z każdym kolejnym oddechem akceptuję i kocham siebie coraz mocniej.“

Makijaż – nauka wykonania, dopasowanie makijażu do typu urody,  określenie swoich atutów – kształt twarzy, typ urody, co lubię, w jakim makijażu czuję się dobrze, zasady obowiązujące w makijażu – etapy nakładania, dobór kolorystyki podkładu, przydatne akcesoria, najczęściej popełniane błędy – jak ich uniknąć, sztuczki charakteryzatorskie, makijaż krok po kroku – warsztaty, samodzielna nauka makijażu, indywidualne porady, charakterystyka makijażu dziennego, przegląd kosmetyczki.

KROK DZIEWIĄTY

Makijaż wieczorowy, zmysłowy

“Są we mnie wewnętrzna siła i dobro, zasługuję na to, co najlepsze.”

Doklejanie kępek rzęs, brokaty, eye liner, modelowanie twarzy, czerwone usta – jaki jest mój odcień szminki, smokey eyes, zabawa kolorami.

KROK DZIESIĄTY

Jesteś piękna taka, jaka jesteś

“Odważnie idę za głosem mojego serca. Jestem autorką mojego życia. Wybieram miłość, radość, szczęście i zdrowie!“

Jaką jesteś kobietą tu i teraz ?

Twoje 10 kroków, które wprowadzisz w swoje życie –  w jakie obszary? Jak się to będzie manifestować? Co zabierasz do swojego świata? Co się stanie  jak tego dokonasz, jak zmieni się Twoje życie. Za czym tęsknisz? Czego pragniesz ?

fot. Oko Kate

„Od małego chciałam się malować i podkradałam mamie kosmetyki. Nie widzę, ale strojenie sprawia mi przyjemność. Dlaczego? Bo jestem kobietą! Potrzebowałam metamorfozy, by w siebie uwierzyć i poczuć, że jestem piękna. Chciałabym, żeby ludzie zauważali mnie nie tylko przez to, że chodzę z białą laską, żebym nie wzbudzała sensacji tylko jako osoba niewidoma, która jakimś cudem chodzi po ulicy i załatwia swoje sprawy, ale również jako piękna, wartościowa kobieta. Największy problem to brak wiary w siebie – nie mam do siebie tyle zaufania, by dobrać odpowiednie ciuchy i makijaż. Nie wierzyłam, że mogę wyglądać ładnie i sama o to zadbać.  Myślę, że osoby niewidome potrzebują informacji, np. co można zrobić z ich włosami, paznokciami, twarzą, żeby wyglądały lepiej, rozmowy, otwartych propozycji i wyjaśnień, co jest modne i co takiej osobie pasuje. Mam znajomą, która chodzi do kosmetyczki i zawsze ładnie wygląda. Dostaje propozycję np. pomalowania paznokci na jakiś kolor i może się zgodzić lub nie, ufa swojej kosmetyczce. Warsztaty z Kasią dały mi wiarę, że mogę coś w sobie zmienić, że nie muszę chodzić tylko w byle jakich ciuchach, że mimo dbania o dom i wychowywania dzieci mogę o siebie zadbać, jeśli odpowiednio się zorganizuję. Dowiedziałam się też, że jestem ładna tylko muszę podkreślić swoje atuty.”

– Marta Kanarek

Wyślij do mnie wiadomośc i dowiedz się więcej!

Bez nazwy-1

Certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, trener, mentor, charakteryzator, stylistka, producentka sesji zdjęciowych, artysta plastyk.

Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet,  współwłaścicielka firmy Twoja Sesja www.twojasesja.com – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą.

Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Akademii Marki z Klasą , Treningu Zen Coachingu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi.

Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych.

Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.