"Jesteś piękna taka, jaka jesteś"

indywidualny program
mentoringowo – coachingowy

Co się zmieni w Twoim życiu  po programie mentoringowo – coachingowym  “Jesteś piękna taka, jaka jesteś“?

Co obejmuje program “Jesteś piękna taka, jaka jesteś“?

Badanie potrzeb

– rozmowa telefoniczna 40 minut

Spotkania w metodzie zen coachingu online (90 min)

– tematy dopasowane indywidualnie do każdej uczestniczki, w zależności jakie obszary życia, kobiecości, ciała potrzebują uwagi

Teamtryka Spotkań Online:

Dwa spotkania „na żywo”:

“Odważnie idę za głosem mojego serca.

Jestem autorką mojego życia.

Wybieram miłość, radość, szczęście i zdrowie!“

- Agnieszka Maciąg

Jaką jesteś kobietą TU I TERAZ?
Twoje 10 kroków, które wprowadzisz w swoje życie – w jakie obszary?
Jak się to będzie manifestować? Co zabierasz do swojego świata?
Co się stanie, gdy tego dokonasz, jak zmieni się Twoje życie?
Za czym tęsknisz? Czego pragniesz?

Opinie moich klientek:

„Zanim dowiedziałam się o Akademii, najpierw miałam przyjemność poznać Kasię Gruk w okolicznościach wspólnego rozwijania się. Zachwyciłam się jej stylem, zadbaną, piękną urodą, subtelnością, życzliwością i umiejętnością pełnego skupienia oraz uważności podczas spotkania i rozmowy. Tego wszystkiego doświadczyłam podczas mojego treningu, który wsparł moją pewność siebie, pomógł realnie spojrzeć na to, jak wyglądam, a nawet bardzo się z tego ucieszyć. Spotkania i sesje sprawiły, że zaczęłam dużo lepiej o sobie myśleć i na długo została ze mną czułość Kasi i jej autentyczna radość z tego, kiedy mi otwierały się oczy na własne piękno. Jestem pełna wdzięczności za udział w projekcie Jesteś piękna taka, jaka jesteś. Powróciłam do swoich marzeń i zmieniłam swoje życie o 100 stopni. Sesje dały mi siłę, wiarę w siebie i odwagę!

– Katarzyna Peterek

„Polecam z całego serca pracę z Kasią Gruk nad swoją kobiecością i kreowaniem życia za jakim się tęskni! Korzystałam już trzeci raz z usług Kasi i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam zwłaszcza sesje coachingu. Kasia zadaje dużo wnikliwych pytań, które dają do myślenia i dzięki którym można uświadomić sobie wiele ważnych rzeczy, których nie jesteśmy świadome na co dzień. Kasia pomogła mi zastanowić się czego pragnę w życiu i dzięki Niej stworzyłam cudowną mapę marzeń! Kasia ma ogromny dar do sesji z kobietami Do tego sama jest niesamowicie ciepłą i kochaną osobą, którą można się inspirować i uczyć od Niej kobiecości. Dzięki Niej zmieniłam swój styl. Nauczyła mnie, w jakich krojach i kolorach ubrań wyglądam najlepiej. Dzięki temu z łatwością robię teraz sama zakupy, bo wiem w czym wyglądam najlepiej i czego szukać. Dziękuję Kochana za wszystko

– Justyna Wasil

„Coaching, który wspiera! Kasia stawia na połączenie siebie ze swoim ciałem. Przy niej można poczuć się zaopiekowanym i dopieszczonym! Naprowadza na ważne pytania i  prowadzi do rozkwitu!”

– Paulina Stolarczyk

„Kasia wydobyła ze mnie to co zalegało, a ja nawet o tym nie wiedziałam. W subtelny sposób podczas jednej sesji uzdrowiłam moje emocje A przy tym dosłownie uzdrowiłam moje ciało, dokładnie plecy, które mnie bolały od dłuższego czasu. Wiem, że jeszcze się spotkamy, aby móc wspólnie podnosić te dobre wibracje.”

– Lidia Winkowska

Twoja Inwestycja:

Program obejmuje: ćwiczenia i zadania do domu, opiekę telefoniczną w razie trudności, spotkania online (8 spotkań: raz w tygodniu 90 minut) i na żywo (2 spotkania), czas 3 miesiące, e –book/film – instrukcja makijażu „krok po kroku„ do praktyki domowej

Koszt:

Sesje – 177 zł jedna sesja / 8 sesji 1416 zł

Spotkanie na żywo – 590 zł (ok. 5 godzin) / 2 spotkania 1180 zł

Całość programu mentoringowo – coachingowego – 2596 zł (rachunek) lub 3 raty po 865 zł miesięcznie

 

Dodatkowe płatne opcje:

zakupy ubraniowo – kosmetyczne, wizyta u fryzjera, dodatkowe sesje on-line, sesja zdjęciowa po zakończeniu programu: http://www.twojasesja.com/

Możliwość ustalenia zakresu programu indywidualnie – w zależności od potrzeb i możliwości finansowych.

Zapisy i informacje:

Ten program nie jest dla wszystkich. Jest dla tych Kobiet, które są gotowe na głębokie zmiany.
Zapisz się na bezpłatną konsultację online, razem sprawdzimy, czy to jest ten moment w Twoim życiu.

Serdecznie zapraszam!

logo kg szare

Zapisz się tutaj:

  Wyrażam zgodę na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem moich danych osobowych jest Katarzyna Gruk. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w zakładce Polityka prywatności.

  Katarzyna Gruk – Certyfikowany coach w Międzynarodowej wspólnocie Zen Coachingu, trener, mentor, charakteryzator, stylistka, producentka sesji zdjęciowych, artysta plastyk.

  Założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet,  współwłaścicielka firmy Twoja Sesja www.twojasesja.com – profesjonalne sesje biznesowe i kobiece, współautorka programu Luksus bycia sobą.

  Absolwentka Integralnego Studium Rozwoju osobistego dla Trenera i Lidera Dojrzewalni Róż, Akademii Marki z Klasą , Treningu Zen Coachingu, Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji, wizażu i stylizacji, Akademii Trenerów Marschall Polska. Współpracuje z Givenchy, Guerlain, Bourjois. Przez wiele lat pracowała jako charakteryzator w TV Polsat, TVP, TVN, Endemol Polska. Współpraca charakteryzatorska przy programie „Tomasz Lis na żywo”, gdzie charakteryzowała gości ekskluzywnych wywiadów Tomasza Lisa, min. z Hilary Clinton, Lechem Wałęsą, Donaldem Tuskiem, Justyną Kowalczyk i wieloma innymi.

  Założycielka firmy szkoleniowej, gdzie jako trener zrealizowała szereg szkoleń z dress codu, kreacji wizerunki i wizażu min. dla PZU SA, General Motors, Reiffeisen Bank, Bonduell, Warta i wielu innych.

  Były wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.